Katılım Emeklilik, BES’te 1,1 milyon sözleşmeye ulaştı

Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “BES’te toplamda 1,1 milyon sözleşmeye, sigortada 365 bin poliçeye ulaşırken, 15 faizsiz fon alternatifi ve 18,5 milyar TL’lik fon büyüklüğüyle, 2023 yılı hedeflerini başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Ayhan Sincek konuya ilişkin sosyal medyada yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “BES’te toplamda 1,1 milyon sözleşmeye, sigortada 365 bin poliçeye ulaşırken, 15 faizsiz fon alternatifi ve 18,5 milyar TL’lik fon büyüklüğüyle, 2023 yılı hedeflerini başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Böylelikle, kurulduğumuz günden beri katılımcılarımızın hayatının her aşamasında yanlarında olmayı, en iyi ve en yenilikçi hizmetleri vermeyi sürdürüyoruz.

Katılım Emeklilik, gençlerin de tercihi. Tasarruflarını BES’te değerlendirmeyi seçen genç katılımcılarımız önde gelen tercihlerinden olan Katılım Emeklilik olarak ortalama 39 yaş ile sektördeki en genç müşteri profillerinden biri ile dikkat çekiyoruz. Benzer durum, 18 yaş altı katılımcılarımıza yönelik Erken BES uygulamasında da kendini gösteriyor. Erken BES’te 100 binin üzerinde gencin geleceği, Katılım Emeklilik güvencesi ile teminat altına alınıyoruz.”